Menu
Your Cart

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

CİMETTA DESİGN ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, müşterilerine daha güvenli bir sanal alışveriş ortamı sunmak için aşağıdaki gizlilik ve güvenlik politikalarına uyar ve uyulmasını şart koşar.

E-posta adresiniz hiçbir nedenle ve hiçbir taraf nezdinde açıklanmayacak ve kullanılmayacak olup, belirli zamanlarda yeni ürün, kampanya tanıtımları ve siesta.com.tr ile ilgili bilgilendirmelerde kullanılacaktır.

Bize verdiğiniz kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer müşteriler, kişiler ya da tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde saklanmamakta ve kredi kartı bilgileriniz hiçbir zaman sizden istenmeyecektir. Bu bilgiler sadece satın alma sürecinde bankadan ödeme onayı alımında kullanılacaktır. Kredi kartı bilgileriniz, yüksek güvenlik şartları altında ilgili bankalara ikili bağlantılarla iletilecektir.

CİMETTA DESİGN ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 6502 sayılı “Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun” hükümlerini eksiksiz yerine getirmeyi taahhüt eder.

Güvenlik Politikası:
www.siestamsasandalye.com‘da satın alma sürecinin tüm aşamaları güvenlik altına alınmıştır.

Sitemizin tüm sayfaları geçerli güvenlik sertifikalarıyla koruma altına alınmıştır. Web sitemizin adresinin önünde yazan ifadenin “http://” değil de, “https://” şekilde yazması veri aktarım protokolünün güvenli olduğunu simgeler. Ayrıca adres çubuğunuzun sol tarafında bulunan kilit işaretine tıkladığınızda sitenin güvenlik ve sertifika durumunu inceleyebilirsiniz.

Kredi kartı bilgilerinizin bankaya aktarılması sürecindeki güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan bankanın POS sistemine  aktarmaktadır, e-posta ve ya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Anlık olarak gerçekleştirilen işlem sonucu kart bilgilerinize tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.